https://www.velesbist.com

Wup

Spor öncesinde ya da sonrasında kullanılabilen WUP Podium Energy Gel, bir saşesinde (50gr) bulunan tam 30gr karbonhidrat ile yüksek efor/dayanıklılık gerektiren aktivitelerde vücudun ihtiyaç duyduğu enerjiyi etkili bir şekilde sağlar. Ayrıca spor sonrasında eksilen glikojen depolarını destekleyerek toparlanmayı da hızlandırır. Glikojen depolarının yenilenmemesi, sporcularda yorgunluk hissine, performans düşüklüğüne ve dayanıklılık kaybına sebep olabilir. Kolayca sindirilebilen karbonhidrat içeriği sayesinde hem spor esnasında ihtiyaç duyduğunuz enerjiye daha çabuk ulaşır hem de mide sorunları yaşamazsınız. Doğal orman meyvesi aromalı WUP Podium Energy Gel’in içeriğinde benzer ürünlerden farklı olarak gerçek elma suyu ve kırmızı pancar suyu konsantreleri kullanılmıştır. Bu sayede hem şeker oranı düşük seviyede tutulmuş hem de benzersiz lezzeti yapay tatlandırıcılar kullanılmadan doğal yollarla sağlanmıştır. Ek olarak kırmızı pancar suyu konsantresinde bulunan Magnezyum, Potasyum ve Sodyum sayesinde (TÜRKOMP – Türkiye Ulusal Gıda Kompozisyon verilerine göre) sıvı elektrolit dengenizi korumanıza da destek olur.

Spor sırasında kas dokusunda yıkımlar (Atrofi) oluşur. Kas lifleri, bu yıkımdan sonra kendilerini daha kalın biçimde onarırlar (Hipertrofi). Böylece kas, eskisinden daha güçlü, daha hacimli olur. Bu onarım için gerekli malzeme proteindir. Kas yapımında daha çok kullanıldığı tespit edilmiş olan protein yapı taşları da dallı zincirli amino asitlerdir (Branch Chained Amino Acids). WUP Upgrade’in içerisinde aynı zamanda esansiyel de olan bu amino asitlerden Lösin, İzolösin ve Valin bulunmaktadır. Egzersizden hemen sonra alındığında kas yapımının hızlandığı tespit edilmiştir. Doğal çilek aromalıdır.

Spor esnasında terlemeyle birlikte eksilen elektrolitleri yerine koymak amaçlı sodyum, magnezyum, potasyum içerir. WUP Electrolyte Boost, aktivite yoğunluğunun ihtiyacı kadar elektrolit desteği sağlayarak fiziksel aktivitelerde sıvı elektrolit dengenizi korumanıza destek olur.

Spor esnasında gerekli enerji desteğini sağlamak için karbonhidrat içerir, terlemeyle birlikte eksilen elektrolitleri yerine koymak amaçlı sodyum, magnezyum, potasyum, kalsiyum ile birlikte kafein ve doğal limon aroması içerir. WUP Endu+race ile aktivite sırasında enerji ihtiyacınızı giderirken sıvı elektrolit dengenizi de koruyabileceksiniz. Kolay metabolize olan karbonhidrat içeriği ile ihtiyaç duyduğunuz karbonhidrat enerjisine daha hızlı ulaşırsınız. Doğal stevia ile tatlandırılmıştır, yapay bir tatlandırıcı içermez.

Spor öncesinde ya da sırasında kullanılabilen WUP Carb3+, içeriğindeki 3 farklı karbonhidrat çeşidi ile aktivite sırasındaki enerji ihtiyacının karşılanmasına, aktiviteler sonrasında ise kas glikojen depolarının yenilenmesine destek olur. Glikojen depolarının yenilenmemesi sporcularda yorgunluk hissine ve performans düşüklüğüne sebep olabilir. Kolay metabolize olabilen karbonhidrat kaynakları olan Maltodekstrin, Fruktoz ve İzomaltuloz içeren WUP Carb3+ sayesinde vücudunuzun enerji ihtiyacı tüm aktivite süresince optimize bir şekilde desteklenir. Terlemeyle birlikte vücut, suyun yanı sıra elektrolit kaybı da yaşar. Karbonhidrat desteği, su ve elektrolitlerin vücutta tutulmalarını da sağlar. Bu amaçla WUP Carb3+, içeriğindeki Sodyum, Potasyum, Kalsiyum ve Magnezyum desteği ile sıvı elektrolit dengenizi korumanıza da destek olur. Doğal limon aromalıdır.

Spor esnasında terlemeyle birlikte eksilen elektrolitleri yerine koymak amaçlı sodyum, magnezyum, potasyum, kalsiyum ile birlikte kafein ve doğal limon aroması içerir. WUP Hydractive, optimum elektrolit karışımına sahiptir. Doğal stevia ile tatlandırılmıştır, yapay bir tatlandırıcı içermez.